Kód:NKFD1W24EIDSC

ODF - 24x SC duplex adapter OM1/2

Integrovaný ODF s FO adaptery

Dostupnost : Po přihlášení
Katalogové čísloNKFD1W24EIDSC
Cena Po přihlášení
Dostupnost Po přihlášení
Kód výrobku: NKFD1W24EIDSC
Konstrukce ODF: výsuvná
Plato pro Jumpery: ne
Zástavná výška: 1U
Hloubka ODF: 308,2mm
Počet adapterů: 24
Typ adapterů: SC duplex
Třída: OM1/OM2
Vodící pouzdro: fosfor-bronz
Barva adapterů: béžová
Barva ODF: černá
   
Určení: pro spojení FO  linek a Jumperů
Příbuzné výrobky: NKFD1W24EIDSC - 12 adapterů
  NKFD1W24BLDSC, NKFD1W12BLDSC - černé adaptery