Kód:NKFD1W24AQDLC

ODF - 24x LC duplex adapter OM3/4

Integrovaný ODF s FO adaptery

Dostupnost : Po přihlášení
Katalogové čísloNKFD1W24AQDLC
Doporučená maloobchodní cena: Cena na dotaz
Dostupnost Po přihlášení
Kód výrobku: NKFD1W24AQDLC
Konstrukce ODF: výsuvná
Plato pro Jumpery: ne
Zástavná výška: 1U
Hloubka ODF: 308,2mm
Počet adapterů: 24
Typ adapterů: LC duplex
Třída: OM3/AOM4
Vodící pouzdro: fosfor-bronz
Barva adapterů: Aqua
Barva ODF: černá
Obrázek: pouze ilustrační
   
Určení: pro spojení FO  linek a Jumperů
Příbuzné výrobky: NKFD1W24AQDLC - 12 adapterů