Kód:MIPP XX-YY

Modulární DIN Rail přepojovací panel, varianty osazení portů dle konfigurátoru

BELDEN - Modulární Industrial Patch Panel

Dostupnost : Po přihlášení
Katalogové čísloMIPP XX-YY
Doporučená maloobchodní cena: Cena na dotaz
Dostupnost Po přihlášení
Dokumenty ke stažení

Mipp.pdf

Kód výrobku: MIPP XX-YY
Montáž: DIN lišta / montáž na povrch (nutno zvolit při výběru)
Šasi: pro 1 - 6 jednoduchých modulů / 1 - 3 dvojitých modů
Odolnost: velmi robustní kovová konstrukce - odlitek
Varianty modulů: Metalická kabeláž
  4x UTP/STP Keystone Cat.5 až 6A
  Optická kabeláž
  6x ST duplex OM1-4, OS1-2
  6x SC duplex OM1-4, OS1-2
  6x LC duplex OM1-4, OS1-2
  6x E2000 duplex OM1-4, OS1-2
  6x E2000/APC duplex OS1-2
   
  Volba osazení modulů se provádí v konfigurátoru MIPP.
   
Určení: zakončení linek průmyslové metalické i optické kabeláže