Kód:M-SFP-LX/LC EEC

GE SFP SM - rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

Dostupnost : Po přihlášení
Katalogové čísloM-SFP-LX/LC EEC
Cena Po přihlášení
Dostupnost Po přihlášení
Dokumenty ke stažení

M-SFP-LX_LC_EEC.pdf

Kód výrobku: M-SFP-LX/LC EEC
Produkt. číslo: 943897001
Port (typ): 1 x 1000BASE-LX with LC connector
Dosah na (MM OM2) 50/125 μm: 0 - 550m (1310 nm)
Dosah na (MM OM1) 62,5/125 μm: 0 - 550m (1310 nm)
Dosah na (SM)  9/125 μm: 0 - 20km (1310 nm)
Pracovní teplota - verze: -40°až 85°C
   
Určení: FO modul pro Switche průmyslové a kritické komunikační infrastruktury