Kód:M-SFP-LHplus/LC

GE SFP SM - dlouhý dosah

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann

Dostupnost : Po přihlášení
Katalogové čísloM-SFP-LHplus/LC
Doporučená maloobchodní cena: Cena na dotaz
Dostupnost Po přihlášení
Dokumenty ke stažení

M-SFP-LHplus_LC.pdf

Kód výrobku: M-SFP-LH+/LC
Produkt. číslo: 943049001
Port (typ): 1 x 1000BASE-LX with LC connector
Dosah na (SM)  9/125 μm: 44 - 120km (1310 nm)
Pracovní teplota - verze: 0°až 60°C
   
Určení: FO modul pro Switche průmyslové a kritické komunikační infrastruktury