Kód:M-SFP-2.5-SM/LC EEC

2,5 GE SFP SM - rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

Dostupnost : Po přihlášení
Katalogové čísloM-SFP-2.5-SM/LC EEC
Cena Po přihlášení
Dostupnost Po přihlášení
Kód výrobku: M-SFP-2.5-SM/LC EEC
Produkt. číslo: 942164001
Port (typ): 1 x 2.5 Gig with LC connector
Dosah na (SM)  9/125 μm: 0 - 20km (1310 nm)
Pracovní teplota - verze: -40°až 85°C
Příbuzné výrobky: M-SFP-2.5-SM-/LC EEC (942163001), dosah 0 - 5km
  M-SFP-2.5-SM+/LC EEC (942165001), dosah 21 - 45km
   
Určení: FO modul pro Switche průmyslové a kritické komunikační infrastruktury