Kód:GUMT504

FO MM kabel 4x50/125/900 - INTEX - NH

BELDEN - FO kabel, LSZH/FRNC plášť

Dostupnost : Po přihlášení
Katalogové čísloGUMT504
Cena Po přihlášení
Dostupnost Po přihlášení
Halogen FREE  
Distribuční FO MM kabel Belden - 4x 50/125/900 - OM2
Kód výrobku: GUMT508
Počet vláken: 4
Sec.ochrana vlákna: těsná
Konstrukce: OPDS-INTEX
Provedení: univerzální
Prac. teplota:  -30°C až +70°C
   
Plášť  
Materiál: LSZH/FRNC IEC 60332-1
Barva: oranžová
Průměr kabelu: 5,4mm
Vlákno: OM2 BW 500/500 MHz/km
   
Balení: cívka 2100m - lze odvinout potřebné množství
Hmotnost kg/km: 26kg
   
ISO/IEC Flammability:  IEC 60332-1
Voděodolnost: IEC 60794-1-2-F5
   
Určení: Linky 1000Base-T (Gigabit Ethernet), 100 Base-T, 10 Base-T, FDDI, ATM