Kód:FFSU12SB

FX FAP 12x Simplex SC/APC SM - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 12x Simplex SC/APC SM

Dostupnost : Po přihlášení
Katalogové čísloFFSU12SB
Cena Po přihlášení
Dostupnost Po přihlášení
Kód výrobku: FFSU12SB
Typ FX FAP: FX Utra Frame - výsuvné adaptery
Typ adapteru: SC/APC simplex
Počet adapterů: 12
Třída: OS1/2
Barva adapterů: zelená
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů BELDEN řady FX UHD