Kód:FFSU06SA

FX FAP 6x Duplex SC/APC SM - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 6x Duplex SC/APC SM

Dostupnost : Po přihlášení
Katalogové čísloFFSU06SA
Doporučená maloobchodní cena: Cena na dotaz
Dostupnost Po přihlášení
Kód výrobku: FFSU06SA
Typ FX FAP: FX Utra Frame - výsuvné adaptery
Typ adapteru: SC/APC duplex
Počet adapterů: 6
Třída: OS1/2
Barva adapterů: zelená
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů BELDEN řady FX UHD