Kód:FAP8WEIDLC

FAP 8x Duplex LC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 8x Duplex LC OM1/2

Dostupnost : Po přihlášení
Katalogové čísloFAP8WEIDLC
Cena Po přihlášení
Dostupnost Po přihlášení
Kód výrobku: FAP8WEIDLC
Typ adapteru: LC duplex
Počet adapterů: 8
Třída: OM1/2
Vodící pouzdro: fosfor-bronz
Barva adapterů: béžová
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu