Kód:FAP8WAQDLCZ

FAP 8x Duplex LC OM3/4 - pouzdro Z

PANDUIT FAP 8x Duplex LC OM3/4

Dostupnost : Po přihlášení
Katalogové čísloFAP8WAQDLCZ
Doporučená maloobchodní cena: 186 Kč bez DPH
Dostupnost Po přihlášení
Kód výrobku: FAP8WAQDLCZ
Typ adapteru: LC duplex
Počet adapterů: 8
Třída: OM3/4
Vodící pouzdro: zirkonia
Barva adapterů: Aqua
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu