Kód:FAP3WAQDSC

FAP 3x Duplex SC OM3/4 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 3x Duplex SC OM3/4

Dostupnost : Po přihlášení
Katalogové čísloFAP3WAQDSC
Cena Po přihlášení
Dostupnost Po přihlášení
Kód výrobku: FAP3WAQDSC
Typ adapteru: SC duplex
Počet adapterů: 3
Třída: OM3/4
Vodící pouzdro: fosfor-bronz
Barva adapterů: Aqua
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu