Kód:FAP2WEIDSC

FAP 2x Duplex SC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 2x Duplex SC OM1/2

Dostupnost : Po přihlášení
Katalogové čísloFAP2WEIDSC
Cena Po přihlášení
Dostupnost Po přihlášení
Kód výrobku: FAP2WEIDSC
Typ adapteru: SC duplex
Počet adapterů: 2
Třída: OM1/2
Vodící pouzdro: fosfor-bronz
Barva adapterů: béžová
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu