Kód:FAP12WAQDLC

FAP 12x Duplex LC OM3/4 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 12x Duplex LC OM3/4

Dostupnost : Po přihlášení
Katalogové čísloFAP12WAQDLC
Cena Po přihlášení
Dostupnost Po přihlášení
Kód výrobku: FAP12WAQDLC
Typ adapteru: LC duplex
Počet adapterů: 12
Třída: OM3/4
Vodící pouzdro: fosfor-bronz
Barva adapterů: Aqua
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu