Kód:CMSGRE2SHCZBL

FO E2000-APC SM simlex adapter - černý

KASSEX E2000-APC SM simplex adapter

Dostupnost : Po přihlášení
Katalogové čísloCMSGRE2SHCZBL
Cena Po přihlášení
Dostupnost Po přihlášení
Kód výrobku: CMSGRE2SHCZBL
Typ adapteru: E2000 APC
Třída: OS1/2
Vodící pouzdro: zirkonia
Způsob uchycení: speciální - řada MiniCom
Šířka modulu: 1 pozice MiniCom
Barva adapteru zelená
Barva držáku: černá
Ochrana: IP20
   
Určení: pro osazení modulárních Patch Panelů a datových zásuvek